שירותי שליחויות מודרניים

היכולת לתקשר ולהעביר מסמכים בין עסקים שונים וחברות מהווה את הבסיס לשירות טוב יותר ומהיר יותר. בעידן האינטרנט בו אנו יכולים להעביר מסמכים (למעט מסמכי מקור נדרשים) במשלוח אימייל פשוט ואפילו לערוך אותם אונליין אנו עשויים לחשוב שאין צורך להזיז נייר מכאן לשם אך מסמכים משפטיים, הסכמים וחוזים עדיין מחייבים שילוח של אותם מסמכים בצורה יעילה ומהירה.

בנוסף זקוקות חברות רבות לשילוח של מוצרים רבים על בסיס יומי וקבוע כדי לספק ללקוחותיהן את המוצרים הרצויים ואם אפשר בצורה מהירה. אחרי הכל בעולם תחרותי כמו שלנו לרמת השירות השפעה ישירה על כמות הלקוחות החוזרים שכל בית עסק רוצה להחזיק ולשמר ואפילו להרוויח בעזרת אותם לקוחות מרוצים לקוחות חדשים שמגיעים דרך המלצה. אם אתם בעלי עסק אתם בוודאי יודעים כי אלו הלקוחות הכי טובים והכי נאמנים כיון שהם מחפשים איכות ונסמכים על המלצה.

שירותי שליחויות מגוונים

למרות שאתם עשויים לחשוב אחרת כיוון שמרביתנו זוכרים את אותם שליחים בודדים שמפיצים מגנטים מציעות כיום חברות שליחויות גדולות שירותי שליחויות ברמה הגבוהה ביותר ומכל סוג נדרש לבעלי עסקים וחברות ישראליות קטנות וגדולות. חברת שליחויות גדולה יכולה לבצע עבורכם מגוון רחב של שירותי שליחויות חכמים אשר מותאמים בדיוק לצרכי בית העסק שלכם. להלן מספר שירותי שליחויות פופולאריים בקרב בתי עסק ישראליים.

[list_star]

  1. משלוח חבילות
  2. שירותי הפצה יומיומיים
  3. סבבי חלוקה בינעירוניים
  4. משלוח מעטפות מהיר
  5. משלוח מוצרים שבירים
  6. משלוח מוצרים בקירור (כן! חברות גדולות מציעות שרות זה)
  7. משלוחים משפטיים
  8. מסירות משפטיות לפי התקן.
  9. משלוח מוצרים יומיומי
  10. ועוד שלל שירותי שליחויות.

[/list_star]

מעקב משלוחים וניהול משלוחים אונליין

כפי שציינתי כבר לפני שנים רבות הרימו חברות שליחויות (לפחות הרציניות שבהן) את הכפפה ומציעות כיום שירותים מתקדמים נלווים לשירותי השליחויות שלהן. האינטרנט שוב משחק כאן תפקיד חשוב בשליטה על המידע ומאפשר לנו לעשות פעולות חכמות ישירות מהמשרד שלנו בצורה מהירה ויעילה.

אחת התכונות החשובות שמוסיפות לנו המון יעילות ויכולת לנהל דברים בצורה חכמה יותר היא האפשרות לבצע מעקב שליחויות אונליין. זה אומר שאנו יכולים להכניס מספר חבילה ולראות את הסטטוס העכשווי שלה בקלות וכך לדעת אם היא נמסרה כבר, אם היא בדרך או אם החבילה שלנו מתוכננת למסירה בשעה מסוימת. מי השליח ואפילו הפרטים שלו כדי לוודא, להלחיץ או לתת מידע נוסף. השליח מהצד שלו יכול לקרוא הערות שאנו מוסיפים בממשק לגבי כתובת המסירה והאדם לו אנו מוסרים את החבילה.

אל תחשבו פעמיים

אם יש לכם בית עסק אשר מספק מוצרים על בסיס קבוע כגון חנות אלקטרונית אונליין או חנות אלקטרוניקה אופליין אני ממליץ שלא לחשוב פעמיים. פנו אל חברת שליחויות מקצועית ובקשו הצעת מחיר עבור שירותי שליחויות. בהתאם לנפח העבודה המחיר עשוי להפתיע אתכם לטובה וכך תוכלו לספק שירות טוב יותר ומהיר יותר, להמנע מתורים ארוכים בסניפי דואר ישראל ולהנות משליח שבא ואוסף את הסחורה היישר מבית העסק שלכם אל לקוח הקצה.

אני מקווה שמצאתם במאמר זה מידע מועיל ואינפורמטיבי, המון בהצלחה.
מומחה שליחויות.