פרויקט עיצוב פנים בצורה יעילה

אין ספק שקניית בית או בית עסק חדש הוא אירוע משמעותי ומשפיע מאוד בחיינו ובחיי בני המשפחה שלנו. ברוב המקרים, הגורם המשפיע והמכתיב ביותר על התנהלות וקצב פרויקט עיצוב הפנים של הנכס החדש הוא התקציב ולאחר מכן החזון שיש לנו אשר עלול פעמים רבות להתנגש עם התקציב, לרוב לרעתנו ולמורת רוחה של הבנקאית.

לכן כדאי להשקיע מעט מחשבה ותכנון בדרך היעילה ביותר עבורכם להשקיע את הכסף שלכם בתהליך הלא נודע עבור אלו בינינו אשר אינם מעצבי פנים מנוסה ואשר נקרא עיצוב פנים כך שבסופו של כל פרויקט השיפוץ ועיצוב הפנים, תהיו מרוצים ממה שיצא לאורך זמן ותדעו שהפקתם את המיטב מהכסף שהשקעתם בעיצוב של בית העסק או הבית שכשתם זה עתה.

מדוע כדאי לעבוד עם מעצבת פנים?

מרבית האנשים עושים את הטעות של לוותר על היעזרות בשירותיה של מעצבת פנים מנוסה מתוך מחשבה כי אולי זה הדבר אשר יוזיל את ההוצאות שלהם בתהליך עיצוב הפנים של הבית או בית העסק שאותו הם רוצים לעצב. זו היא הנחה מוטעית ביסודה! טעות לחשוב שהשכרת שירותיה של מעצבת פנים מקצועית זה סוג של מותרות או פינוק שאדם שמתכנן פרויקט עיצוב פנים בתקציב נמוך אינו יכול להרשות לעצמו.

בדיוק ההיפך הוא הנכון, מעצבת פנים מוזילה עלויות ועוזרת לקצר בצורה משמעותית את זמן הבנייה והשיפוצים מה שמוביל להוזלה נוספת על עלויות. ראיתי מאות אם לא אלפי פרוייקטים של עיצובים פנים ובין אם דובר על עיצוב משרדים או עיצוב דירות אשר החלו מתוך התעסקות בשקלים והובילו לבזבוז של עשרות אלפי שקלים לחינם.

 ניתן לראות הנחה זו היא מוטעית מיסודה בגלל מגוון של סיבות:

העבודה עם מעצבת פנים אקולוגי חוסכת הרבה כסף, זמן ושגיאות בעיצוב ובאדריכלות אשר יכולות להביא להרבה עגמת נפש ובזבוז משבע של זמן והוצאות.
עיצוב פנים של דירה או של משרד או לחילופין שיפוץ של אחד מאלו טומנים בחובם הרבה דקויות ופרטים שרק מעצבת פנים בעלת ניסיון עשיר יודעת כיצד להתייחס אליהם ולהתמודד איתם כבר בזמן התכנון וכך למנוע הרבה טעויות עיצוב אשר איתם תצטרכו לבסוף לחיות המון שנים.
מעצבת פנים לוקחת בחשבון את כל הפרטים שאתם לא חשבתם עליהם מתוך העובדה שהיא מיומנת בעבודה המורכבת שבעיצוב פנים ורק היא יודעת כיצד לעבוד עם החומרים, האביזרים ובעלי המקצוע השונים אשר משתלבים בתהליך עיצוב הפנים של הבית או העסק שלכם.
רוב האנשים שקונים בית או עסק חדש ורוצים להתחיל בתהליך השיפוץ ועיצוב הפנים של הנכס עושים זאת מבלי להבין שמדובר בתהליך ארוך, מורכב ומסובך אשר דורש לקיחת החלטות רבות, דורש תכנון רב ידע ברכישות של מגוון מוצרים מהתחום וכן גם עבודה מול מגוון בעלי מקצוע בעת ובעונה אחת. כל הגורמים האלה הופכים את תהליך עיצוב הפנים והשיפוץ לתהליך קשה ומורכב בשביל אנשים שהתחום הוא לא המקצוע שלהם.

עיצוב פנים הוא תהליך בשלבים

אם עשיתם את ההחלטה המושכלת לפנות אל מעצבת פנים מנוסה עליכם להבין כי מדובר על תהליך בשלבים. כמו בכל מוצר אשר דורש מגע יצירתי עליכם לגבש דעה מבוססת על מבנה המשרד שלכם אך לזקוף אזניים לעצותיה של המעצבת פנים כיוון שהיא חמושה בשנים של נסיון (לרוב) ובידע המקצועי אשר נרכש בתהליך של עיצוב משרדים, חנויות ועסקים שונים.

לאחר שיחת הכרות וגיבוש מטרות ראשוני תקבלו הדמיית מחשב תלת מימדית. חשוב כי תקחו לכם מספר שעות כדי ללמוד איך העסק שלכם יראה וירגיש בעתיד או לחילופין הדירה אם מדובר על פרויקט עיצוב דירות.

בהצלחה…

כל שנותר לי הוא לאחל לכם המון בהצלחה ומי יתן כי העסק שלכם יצליח או הבית שלכם ירגיש לכם כמו בית קבע מפנק ומרגיע.