טיפים להובלה לפני שיפוץ הבית

אוקיי, החלטתם להעביר על הבית שלכם סבב שיפוצים רציני ביותר. בסדר גמור, אולי באמת הגיע הזמן (?) עם זאת, לאחר שאתם מסיימים את שיפוץ הדירה, אתם בטח תרצו לעבור אל הדירה הזו…הנה כמה טיפים חשובים שיעזרו לכם במעבר הדירה לאחר השיפוץ.

כאן המקום להזכיר שלמרות שכותרת מאמר זה מרמזת על מעבר דירה דהיינו הובלת דירה גם לאלו ביניכם שזקוקים לשירותי הובלת משרד כדאי לקרוא מאמר זה כי הטיפים שבו מתאימים לשניהם. אז מה חשוב לדעת לפני שסוגרים על הובלה ואיך להגן על עצמכם?

 

חוזה הובלות מסודר!

וודאו כי אתם מחזיקים בחוזה הובלות מסודר אשר כולל את תאריך ההובלה, המחיר הסופי המחייב של ההובלה אותו סגרתם עם חברת ההובלות, הכתובת הנוכחית והכתובת החדשה, סעיף אשר מצהיר כי יש לכם ביטוח הובלות (ואתם פשוט חייבים ביטוח הובלות – זה לא עולה תוספת מחיר).

 

אריזה נכונה

פעמים רבות אנו מתעצלים לבצע אריזה נכונה ואומרים יהיה בסדר אבל אני ממליץ בחום לבצע אריזה קפדנית לתכולה בדירה שלכם ובמיוחד לכלי מטבח ומוצרי אלקטרוניקה… מעט הגנה בשלב זה יגן עליכם לגמרי ותוכלו להתחיל על הצד הטוב ביותר בדירה החדשה שלכם.

המלצות

גם חברות הובלות יכולות לבוא עם המלצות…פשוט תבדקו כי לאותה חברת הובלות יש המלצות עבור הובלות כאלו ואחרות שהם ביצעו בעבר. חפשו באתר האינטרנט של חברות ההובלות המלצות מהובלות קודמות.

 

בנימה אישית

בתור תל אביבי עברתי המון דירות בחמש שנים האחרונות, בין שמדובר על הובלות  ולמרות שבתחילה בחרתי לגרור קרטונים בחדרי מדרגות צפופים למדתי בשנים האחרונות שעדיף פי כמה לעבור עם חברת הובלות וממעבר דירה שלוקח לי 3 ימים בחלקים והזעות שלא נגמרות עברתי להובלת דירה שלוקחת לי כמה שעות ואני אפילו מבקש מחברת ההובלות לפרוק כל קרטון אל החדר המתאים בבית..

 

מקווה שמצאתם מאמר זה למועיל ומיידע, ורק הצלחה גם בשיפוץ הדירה, וגם במעבר לדירה החדשה שלכם!