שיפוצים באילת והערבה
אחריות, נסיון ושירות מקצועי עם קבלן השיפוצים של אילת. לפרטים ומידע נוסף צלצלו: 0522763722


איטום גגות

איטום גגות

איטום גגות הוא טיפול הקדמת תרופה למכה ונועד להבטיח כי גשמי החורף לא יחדרו מבעד לגג של הבית או בית העסק אל החלל של החדר מתחתיו.

איטום גגות מקצועי אשר נעשה כראוי יכול לשמור עליכם בטוחים משטפונות וטפטופים למשך שנים רבות. רבים מתייחסים בביטול לצורך באיטום הגג עד שמגלים שהנזק הנוצר מנזילות חמור ויוצר נזקים כלכלים.

אז אל תחכו ותמנעו מראש את נזקי המים עם קבלן השיפוצים של אילת הערבה.

איתנו תהנו מאיטום גגות מהיר ומקצועי על פי התקן ותוך כדי הקפדה על רמת עבודה איכותית עם צוות מיומן ועשיר בנסיון של למעלה מ20 שנה בתחום.

שיטות נפוצות של איטום גגות כוללות שימוש בחומרים כמו יריעות ביטומניות, זפת , חומרים אקרילים, חומרי איטום פוליאוריטנים, יריעות PVC או EPDM (פופולרי).

פעמים רבות קוראים לנו בעקבות עבודה רשלנית של קבלנים אחרים. אפילו הכנה רשלנית של השטח בו עושים איטום, אסטרטגיה שגוייה לאיטום סביב דודי שמש ושאר צנרת, כבלים ואנטנות על הגג עלולה להוביל לבוקר רטוב וסלון שסובל מנזקי מים.

אנו מספקים שירות איטום גגות באיזור באילת והערבה. כל העבודות בין אם איטום גגות או עבודות שיפוצים שונות (ראו : שירותי תברה) מבוצעות ע'י צוות מיומן ואחראי בניהולו הצמוד של מנהל החברה יוני שגיב .

בין לקוחות החברה קיבוצים רבים בערבה, לקוחות פרטיים רבים, מוסדות, בתי ספר, בתי עסק רבים, קניונים ומרכזי קניות, בתי מלון, מושבי הערבה ועוד.

כל חומרי הביצוע שבהם נעשה שימוש בעבודות החברה נושאי תו תקן מוכר אפשרויות התשלום נוחות, כגון חלוקה לתשלומים בהמחאות מראש

אחריות החברה לעבודות נמשכת בין 5-10 שנים בהתאם לטיב העבודה המבוקש. בנוסף לעבודות האיטום עוסקת גם החברה בשיקום נזקי אש מים וחשמל ,שיפוצים , הקמת י'ח דיור ,עבודות חשמל,ומוסרת עבודות מהיסוד ועד הגמר .

  יצירת קשר
0522-763-722

טופס יצירת קשר